Radio PlanetA MoldoveniloR

Acasahttp://planeta-CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareGalerie

Distribuiti | 

CUM PUI SI TU POZA TA !!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dj TiF
Admin
Admin

Puncte : 485
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Italia, Pescara

MesajSubiect: CUM PUI SI TU POZA TA !!!   Mar Iun 01, 2010 1:43 am

sint mai multe metode de a pune o poza ca sa se vada atunci cind deschizi tema respectiva. Eu am sa-ti lamuresc metoda cia mai simpla. Poza trebuie sa nu fie mare tare... adica sa nu ocupe tot monitorul... poza pe care o vedeti e de 700 pe 500 pixeli dar ar fi de dorit si mai mica. sa zicem de 600 PE 500 sau 500 PE 400 ar fi normal.

asa... incepem>>>> intii si intii Scrii titlul apoi ceia ce vrei sa spui tu despre imaginia ta. Apoi facem clic pe icoonitza care am aratat-o in imagine, incarcam poza, si copiem URL-ul din mijloc. VEZI IMAGINIA
dupa ce ai copiat URL-ul facem clic pe iconitza care am indicat-o in urmatoareia imagine, si-i dai o.k. VEZI IMAGINIA

Dar daca doriti ca poza dumnevoastra sa apara intr-un linc aparte adica sa nu sa se vada pe pagina unde scrie mesajele dar s-o vezi intr.un pupop aparte cind apesi pe linc. atunci urmati pasii urmatori. mai intii intri
( AICI ) si incarci o pza pe saitul ala. Apoi copii lincul imaginei VEZI IMAGINIA si pui lincul in orce post, adica dupa orsicare cuvint care vrei tu fara sa-l pui in iconitza care e aratata pe poza VEZI IMAGINIA <<<>>> VEZI IMAGINIA

dar daca mai cunoasteti un COD HTML cu care puteti inlocui lincul imaginei cu orsice cuvint atunci e si mai bine. uitativa de ex la mine lincul imaginei l-am ascuns cu cuvintul VEZI IMAGINIA dar asta va voi explica in tema HACKER.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adrenalinradio.super-forum.net

CUM PUI SI TU POZA TA !!!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio PlanetA MoldoveniloR :: POZELE TALE SEXY-
Mergi direct la: