Radio PlanetA MoldoveniloR

Acasahttp://planeta-CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareGalerie

Distribuiti | 

Regulament de a face cererea unei melodii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dj TiF
Admin
Admin

Puncte : 485
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Italia, Pescara

MesajSubiect: Regulament de a face cererea unei melodii   Vin Iun 04, 2010 5:40 am

stimati asculatori multi din voi imi cer difirite melodii cind sint in efir. in timpul ala nu am timp nici sa respir nu sa mai trimit piese cuiva. de asta am facut aceasta tema unde putezti cere difirite piese care le doriti sa le aveti. asa dar: ca sa cereti o melodie folositi mereu tasta tema noua ca la orisice cerere sa fie pe o tema noua si noi Dj-ii impreuna cu celalti membri iti vom pune piesa tot aici pe forum. am sa va explic mai jos cum o punem. dar... as avia rugamintia daca intri si vezi vri-o cerere la o anumita melodie si tu o ai atuci sa postezi melodia pentru membru care are nevoie de ia.
pentru a face cereria folositi modelul cu verde... il copiati, apasati tasta
tema noua lipesti-o si fa cereria ta:::

1. Denumiria melodiei:-

2. Interpretul melodiei:-

3. nu uita sa multumesti anticipat:.

si pentru a pune o melodie pe forum pentru ceilalti membri care au facut cereria unei melodi urmati pasii urmatori . INTRATI <<::AICI::>> sau poate aveti dumnevoastra alt sait de gazduire fishiere si muzica, incarcati melodia apoi copiati lincul care va-l arata dupa ce ati incarcat. il copiati si il postati la cereria respectiva. si cind membru care a facut cereria va intra ar sa descarce muzica si ar sa va multumeasca frumos What a Face asa ca daca faceti cereri nu uitati si de cei care au facut deja, si spera sa-i ajutati asa cum speri si tu sa te ajute cineva

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adrenalinradio.super-forum.net

Regulament de a face cererea unei melodii
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio PlanetA MoldoveniloR :: VREAU O MELODIE SPECIALA-
Mergi direct la: